Офіційний сайт Михайлівської сільської ради ОТГ Кам`янського району Черкаської області

Прогрейдеровано дорогу в селі Ребедайлівка, провулок Новоселівський

Проведено ремонт зупинок в с. Ребедайлівка за рахунок коштів місцевого бюджету та ТОВ БК "Ескадор"

За рахунок коштів бюджету Михайлівської сільської ради проведена заміна вікон в Ребедайлівській загальноосвітній школі

Михайлівчани відсвяткували День села.

День села - це свято єднання. 

Завершено ремонтні роботи приміщення Михайлівської амбулаторії


За сприянням Михайлівської сільської ради та за рахунок спонсорської допомоги ТОВ «Олімп» (голова Москалик Ю.Ю.) та ПП «ВАТ «Компані» (директор Дубина Г.В.) завершено ремонтні роботи приміщення Михайлівської амбулаторії сімейного типу

Продовжуються ремонтні роботи приміщення місцевої пожежної охорони в с. Михайлівка


Продовжуються ремонтні роботи приміщення місцевої пожежної охорони в с. Михайлівка, в якому також планується розмістити комунальне підприємство Михайлівської ОТГ

Шановні земляки!

 

14 жовтня – день, який об’єднує величні свята: День Українського козацтва, День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

27.09.2019 в Михайлівській ОТГ відбулося третє засідання робочої групи. Його головною ціллю було визначити та погодити цілі і завдання розвитку громади на наступні сім років. Цілі і завдання визначено за результатами аналізу соціально-економічного розвитку громади, результатами анкетного опитування з урахуванням сформованого бачення. Також обговорювали потенційні заходи, які можуть формувати план реалізації Стратегії.

Дане засідання було останнім на якому обговорювали тіло Стратегії. Наступний крок – перенесення на папір напрацьованих стратегічних матеріалів і формування проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку. Про збір проектних ідей буде оголошено найближчим часом.

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку

25 вересня 2019 року відсвяткував 100-річний ювілей житель села Михайлівка, ветеран Другої Світової війни Лівецький Денис Іванович.

Сім громад Черкащини до кінця року отримають інвестиційні паспорти

Сьогодні в нашій громаді розписались молоді із селища Лісове, Павло та Айя.
Підтримати та привітати їх долучилась громада селища Лісове.

Враховуючи погодження комісії при Мінрегіоні від 21.06.2019 витяг з протоколу №5 на 20 сесії Михайлівської сільської ради 27.06.2019 року було затвержено Перелік проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2019 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громаді на загальну суму 1437,0 тис.грн.

Перелік проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2019 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громад

4 липня 2019 року відбулося друге засідання робочої групи щодо подальшої розробки Стратегії розвитку ОТГ.
В ході роботи було детально розглянуто соціально-економічний аналіз громади та опрацьовані результати анкетування як громади, так і бізнесу.
Слід зазначити, що учасники робочої групи та модератор заходу Григорій Перерва, радник з питань регіонального розвитку Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою, обговорили важливий аспект для розробки Стратегії, а саме - сильні та слабкі сторони розвитку ОТГ.

 

Дорогі ветерани, шановні жителі

Михайлівської об`єднаної територіальної громади !

 

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Слава героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину!

Українці були, є і будуть господарями на своїй землі. Правда за нами – тож ми обов’язково здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної України.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

 

З повагою,

Сільський голова                                                                         В. Максименко