Офіційний сайт Михайлівської сільської ради ОТГ Кам`янського району Черкаської області

Шановні жителі Михайлівської об`єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

 


Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат. Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. 2019 рік був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

   Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.

   Бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та радістю. Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов'ю. Нехай 2020 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!        

Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

З повагою

Голова Михайлівської

об`єднаної територіальної громади                             В. Максименко

Враховуючи погодження комісії при Мінрегіоні від 19.12.2019 витяг з протоколу №18 на 26 позачерговій сесії Михайлівської сільської ради 20.12.2019 року було затверджено зміни до Переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2019 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громаді на загальну суму 1437,0 тис.грн.

Перелік проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2019 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громад

Шановні колеги,

депутати Михайлівської об`єднаної територіальноїгромади,

члени виконавчого комітету,

працівники органів місцевого самоврядування!

Вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв`язанню життєво-важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв`язки між громадянами та їх об`єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята дякую за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаю міцного здоров`я, благополуччя, миру, злагоди, добра.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть Вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають Ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою

Голова Михайлівської

об`єднаної територіальної громади В. Максименко


14.11.2019 в Будинку   культури с.Михайлівки відбулось четверте засідання робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку Михайлівської громади.

В ході роботи було детально проведено обговорювання проектних ідей до стратегії розвитку Михайлівської громади

Проведено робочу зустріч по обміну досвідом

08 листопада 2019 року у Михайлівську об`єднану територіальну громаду по обміну досвідом прибула делегації Олександрівського району Кіровоградської області

Проведено поточний середній ремонт дороги в селі Михайлівка по вулиці Черняховського за кошти місцевого та обласного бюджетів

Розпочато капітальний ремонт дороги в селі Ребедайлівка вулиця Молодіжна